Publicat: Duminică 28-iun-2026 17:49 - Autor: Alexandru Stănescu - Afișat de 200 oriAm fost uriaș fan The Bear încă de la apariția sa și sunt tare tentat să reiau de la zero serialul. Nu de alta, dar tocmai s-a încheiat epopeea lui Carmy, Syd și Marcus pe Disney+. Pe 26 iunie s-a lansat sezonul 5 și este un rămas bun binevenit acestei [...]