My 2 cents: Ce faci cu al treilea telefon şi a doua tabletă?

1.176 ori 15-03-2017
My 2 cents: Ce faci cu al treilea telefon şi a doua tabletă?

Cum toată lumea din România are lejer 2 telefoane, e clar că multă lume are chiar şi 3. Azi vreau să aflu ce faceţi cu al treilea telefon, dar şi cu a doua tabletă, pentru că sigur aveţi şi aşa ceva. E clar că primul telefon e un daily driver, cu Facebook, apeluri, mailuri şi jocuri, iar al doilea e telefonul pentru gaming sau pentru filmat şi fotografiat să zicem.

Telefonul cu numărul 3 ar fi un music phone pentru mine sau poate un model "de scandal" de luat în mediile mai dure. Tableta numărul 2 e cea low end din China, de dat bunicului sau copilului. La voi cum arată peisajul device-urilor din Liga secundă şi liga a treia?

?>
Continuă lectura

Cele mai noi știri din categoria Telefoane

Știri recente din aceeași zonă editorială, ușor de parcurs după subiectul curent.

?>